Live trénink

Připojte se on-line prostřednictvím odkazu níže.

Live trénink 6 s RKC DHC Plzeň a Karin Řezáčovou

Kdy? Ve čtvrtek 6. 5. v 15.30

Kdo? Trénink je určen pro kategorie minižáků, mladších a starších žáků.

Jak? On-line připojením přes odkaz zde https://zoom.us/j/95242162243

S kým? S reprezentantkou Karin Řezáčovou a trenérkou RKC Janou Bureš Galuškovou

Co budete potřebovat? Házenkářský míč, 6 delších ponožek, kelímek, hopík (malý skákavý míček) a hrací kostku

O co se bude soutěžit? Reprezentační dres a plakáty a podpisové karty české reprezentace!

Soutěžní úkol zasílejte na email stanovska@handball.cz do pátku 12 hodin.


ČSH připravil nový menší projekt pro mládež – jedná se o přibližně 45minutové on-line tréninky, které budou probíhat pravidelně jednou týdně pod záštitou TCM za účasti zajímavých házenkářských osobností. Jsou určeny pro různé mládežnické kategorie. Trénink bude probíhat on-line pod vedením trenéra TCM a společně se zajímavým hráčem nebo hráčkou.

První Live trénink proběhne už teď ve čtvrtek 1. 4. v 15.30 pod záštitou Nového Veselí.

Díky on-line podobě tréninku se mohou zapojit děti z celé republiky, proto prosím rozešlete tuto informaci ve vašem kraji do všech klubů, které se věnují práci s mládeží. Ideálně přímo mládežnickým trenérům nebo způsobem, který uznáte za vhodné tak, aby se o něm trenéři a děti dozvěděli v co nejhojnějším počtu. Již dnes byla zveřejněna svazová zpráva. Zítra (tj. v úterý 30.3.) bude rovněž sdílen grafický příspěvek na sociálních sítích Česká házená/Czech handball a upoutávka na webu ČSH, takže prosím, pokud mají váš kraj nebo kluby své sociální sítě, abyste příspěvek také tam aktivně sdíleli, prostě tak, aby se mohlo zapojit co nejvíce dětí.

STARTUJÍ LIVE TRÉNINKY. POPRVÉ Z NOVÉHO VESELÍ S REPREZENTANTEM ADAMEM PTÁČNÍKEM. PŘIPOJTE SE!

I doma nebo na zahradě se dá bezvadně potrénovat. Ale že už vás on-line tréninky bez kamarádů tolik nebaví? Co si takhle vyzkoušet, jak se trénuje i v jiných týmech, zatrénovat si s reprezentanty a načerpat novou inspiraci a chuť do dalšího trénování? A ještě si můžete zasoutěžit o skvělé odměny! Už ve čtvrtek 1. dubna 2021!

Mládežnické týmy Nového Veselí patří k nejúspěšnějším výběrům v Česku. Pojďte si vyzkoušet trénink pod vedením zkušeného trenéra TCM Nové Veselí Róberta Barty. Společně s vámi se zapotí český reprezentant Adam Ptáčník a vy ještě můžete vyhrát reprezentační dres nebo karty podepsané českými reprezentanty. Při společném on-line tréninku se nudit určitě nebudete!

Pokyny k zapojení do soutěže se dozvíte v průběhu tréninku. Své tréninkové výtvory pak zasílejte na e-mail stanovska@handball.cz.